O autorze
Ekspert ds. strategicznego zarządzania i infrastruktury. 1990-2001 wiceminister budownictwa, prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych i członek zarządu Polkomtel. Obecnie Sekretarz Generalny Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji, członek międzyresortowego zespołu ds. Narodowego Programu Rozwoju Gospodarki Niskoemisyjnej, członek Zespołu Systemu Bezpieczeństwa Narodowego w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Autor dwóch ustaw.

Informacja dla Pana Wojciecha

Szanowny Panie Wojciechu, nawiązując do mojego wpisu sprzed tygodnia „Inteligencja sieci” staram się nadrobić brak zidentyfikowanej przez Pana informacji na temat niskoemisyjnej energetyki prosumenckiej (przydomowej) i przesyłam zestaw linków, pod którymi można obserwować przebieg debaty dotyczącej energetyki odnawialnej i kogeneracji.

Debata dzisiaj (24 maja 2013 r.), początek transmisji o godzinie 10.00.

A oto obiecane linki:

http://www.wideo.cire.pl/st,38,316,item,62648,1,0,0,0,0,0,transmisja-na-zywo.html

http://www.newseria.pl/kalendarium

http://www.proinwestycje.pl/

http://www.etastowarzyszenie.pl/

http://www.rada-npre.pl/

http://bankier.tv/

Na stronach Społecznej Rady ds. Rozwoju Gospodarki Niskoemisyjnej (www.rada-npre.pl) i Procesów Inwestycyjnych (www.proinwestycje.pl) znajdzie Pan informacje na wszystkie powyższe tematy. Społeczna Rada czuwała nad merytoryczną zawartością debaty

„Energetyka prosumencka - co to oznacza dla odbiorcy energii i spółek dystrybucyjnych?”

na której poruszane były różne aspekty tego zagadnienia, jak również nad innymi wydarzeniami o podobnej tematyce. Materiały prezentowane na naszych wydarzeniach i raporty stworzone przez współpracujących z Radą ekspertów są ogólnodostępne – gorąco zachęcam do zapoznania się z nimi i dalszej owocnej dyskusji!

Przykładowe materiały:

Debata: „Energetyka prosumencka - co to oznacza dla odbiorcy energii i spółek dystrybucyjnych?” (prezentacje i raport z debaty)

Raporty Instytutu im. E. Kwiatkowskiego – raporty Instytutu, w tym m.in. na temat Mikrokogeneracji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...